Najaarscompetitie

Beste TC-ers,

De teams zijn bekend!

Voor vragen kun je terecht bij de Technische Commissie:

technischecommissie@tcbreda.nl

Annemiek Backx 06-41959186 (VCL)
Sharon de Hiemstra- de Witte
Gwen van Alphen

De speeldata vindt je in dit schema.

Teams Vrijdagavond

Dames 35+

TC Breda 1 Dames 3e klasse 3875

Esther van Vliet ©
Marie Louise Dielissen
Annemarie Knoop
Geraldine van den Berg
Judith Brooijmans
Diana Vink

Heren 35+

TC Breda 1 Heren 3e klasse 2358

Etienne Budde ©
Marcel Vos
Martijn Bovee
Danny Linssen
Ivo Veerman
Joost Rienks
Pietrick Hornstra

Teams Zaterdag

Gemengd

TC Breda 1 Gemengd 3e klasse 0096

Katrien Boerjan ©
Claire Wouters
Martijn Bovee
Jaap Roelevink
Arjan Baas

TC Breda 2 Gemengd 3e klasse 0093

Rick Vervaart ©
Mark Broeken
Joline Schouten
Paula Meeuwes
Sanne Vaassen

TC Breda 3 Gemengd 4e klasse 0130

Juriaan van Pauwvliet ©
Jos de Regt
Laura Spierings
Claudia de Ruijter

Heren

TC Breda 2 Heren 2e klasse 1197

Niek Aarts ©
Ward Moerdijk
Koen Bastiaansen
Michiel Kleijne
Aalt Timmer

TC Breda 6 Heren 4e klasse 1253

Michael de Rooij ©
Francois Maten
Jeroen Plat
Rick Dingenouts
Fabian Boogaard
Mark Habets

Dames

TC Breda 1 Damesdubbel 3e klasse 2813

Rieke Gremmen ©
Marloes Verheijen
Marijn Hoogeveen
Diana Vink
Ineke van Keulen
Mieke van Luijk
Jessie van de Poel
Esther Reekers

TC Breda 2 Dames 3e klasse 2815

Marloes van de Ven ©
Odette Arnouts
Francis Christiaans
Suzanne Aerts
Saskia Janssen
Engelina van Koolwijk

TC Breda1 Dames 3e klasse 2661

Danielle van den Heuvel
Linda van Iersel
Marjolein Roelants
Elzemieke Schouten
Arjette van Gorsel
Judith Vermeeren

Teams Zondag

Gemengd

TC Breda 1 Gemengd 3e klasse 0475

Lianne Gorissen ©
Sanne Sadee
Gonnie de Leeuw
Liselotte Wertenbroek
Hugo Zegwaard
Marcel Vos
Ronald Meulenberg
Yann Guyader

TC Breda 1 Dames 2e klasse 2920

Marleen Flink ©
Lilian van den Bijl
Laura Kloosterman
Genia Haighton
Annelot Schrauwen
Annemiek Backx
Kim Bisterbosch
Keetie Bleijenberg

Instapcompetitie

TC Breda 1 Dames 4264

Inez Visser ©
Maartje Janssens
Karina Den Uijl
Karin Vink
Lauri Meuldijk
Nancy van Kampen
Angelique van Rosmalen

TC Breda 2 Dames 4266

Rachel de Rooij ©
Esther Ijsseldijk
Liset Aarnink
Linda Driessen
Irene Tempert
Natascha Goedgezelschap