Ingeschreven teams KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

(wijzigingen voorbehouden)

Teams vrijdagavond

TeamKlasseTeamledenUitslagen standen
Dames Dubbel 35+ Dames 1Marloes Zwets
Félice Bracco Gartner-Bals
Tanja Steenhorst
Fleur Nieuwstraten
Miranda Peeters ©

Heren Dubbel 35+ Heren 1Thomas Filthout ©
Erik Eijkelkamp
Corneel Laros
Marc van Gastel
Etienne Boender
Gemengd Dubbel 17+ Gemengd 1Gwen van Alphen
Rob Langermans
Wouter Matthieu
Tatiana Claessens

Teams zaterdag

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Dames 17+ Dames 1Marloes Boogaard ©
Niki van Doeveren
Linda van Ierssel
Marjolein Roelants
Gwen van Alphen
Arjette van Gorsel
Dames 17+ Dames 2Marijn Hogeveen ©
José de Bleij
Marloes Verheijen
Ineke van Keulen
Esther Reekers
Heren 17+ Heren 1Tim Gregoor
Dimitri Bracco Gartner
Laurens de Kort
Wouter Boeren
Paul de Kroon
Heren 17+ Heren 2Alexander Krimpenfort
Ton van den Corput
Mark Wiertz
Arnout Hendriks
Jasper Raaijmakers
Michael Reniers ©
Heren 17+ Heren 3Olivier Claessen
Pieter Keijzer
Jan Kievits
Boris Brouwers
Bas Wiegerink
Heren 17+ Heren 4Maup van Noortwijk ©
Sjoerd van Gastel
Max Millenaar
Vincent van Susante
Bas Weinberg
Stef Leijten
Marnix Bakker
Joris Willemsen
Heren 17+ Heren 5Herald Rentrop ©
Peter Jongkrijg
Thijs van Es
Jack de Lyon
Robbert Fasting
Jean Pierre van den Broeck
Heren 17+ Heren 6Michael de Rooij ©
Francois Maten
Jeroen Plat
Rick Dingenouts
Tijs Muller
Heren 17+ Heren 7Jos Kaalen
Jan Loonstijn ©
Youri Loonstijn
Jelle Verwaijen
Robert-Jan Lemmens
Dennis Pelkman
Bas Claassens

Heren 17+ Heren 8Michiel Kleijne
Niek Aarts
Marco Baas
Aalt Timmer
Koen Bastiaansen
Rick Marijnissen
Heren 17+ Heren 9Alex Brandts
Jeroen Butterman
Bram Rothuizen
Peter Schouwenaar
Gemengd 17+ Gemengd 1Jet Hendrikx
Lisa Franck
Carlijn Brekelmans
Peter Woterink
Joris van de Sande
Kees Berg
Gemengd 17+ Gemengd 2Ilona Govaerts ©
Marleen Flink
Caroline Ziekemeijjer
Kamil Rosendaal
Rutger Sanders van Well
Max Horsten
Gemengd 17+ Gemengd 3Marloes van de Ven ©
Odette Arnouts
Francis Christiaans
Saskia Janssen
Florenzo Mol
Peter van de Wijngaard
Peter van de Houten
Paul Romer
Erik van de Ven

Teams zondag district

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Gemengd 35+
Gemengd 1
3eRonald Meulenberg ©
Lianne Gorissen
Sanne Sadee
Gonnie de Leeuw
Hugo Zegwaard
Marcel Vos
Yann Guyader
Heren 17+ Heren 17eIvo Veerman ©
Etienne Budde
Michiel van Ham
Sicco Botman
Danny Linssen
Rick Hornstra
Heren 17+ Heren 27eCoert van Rhijn ©
Arno Jansen
Fabian Boogaard
Wilfred Schipperen
Mark Habets

Teams zondag landelijk

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Dames 1C. Goedhart
S.W.A. Kuiper
Lynn Reijnders
Fanny Boudewijns
Lisette Smeekens
S.C.M. van Gils
Dames 2Marleen Flink ©
Laura Kloosterman
Genia Haighton
Annelot Schrauwen-Meeuwisse
Ester van Gorp
Melissa de Calafon-de Hoog