Indeling KNLTB Voorjaarscompetitie 2018

 

Teams donderdagavond

TeamKlasseTeamleden
Dames 1Instapcompetitie 8/9Rachel de Rooij ©
Natascha Goedgezelschap
Linda Driessen
Kathy Rogmans
Marjolijn Goos
Angelique van Rosmalen

Teams vrijdagavond

TeamKlasseTeamledenUitslagen standen
Dames 13eMiranda Peeters ©
Fleur Nieuwstraten
Tanja Steenhorst
Nanda Verpaalen
Marloes Zwets
Inez Visser
>> Afdeling 30
Dames 23eEsther van Vliet ©
Marie Louise Dielissen
Annemarie Knoop
Geraldine van den Berg
Judith Brooijmans
Diana Vink
>> Afdeling 28
Dames 33eNicole Westerterp ©
Boude Stellinga
Nicole Campen
Anouk de Groot- Vetsers
Marion de Bont
Margreet van der Zalm
>> Afdeling 33
Heren 13eThomas Filthout ©
Corneel Laros
Erik Eijkelkamp
Pieter Verhoeven
Etienne Boender
>> Afdeling 3

Teams zaterdag

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Gemengd 1HoofdklasseIlona Govaerts ©
Marleen Flink
Annemiek Backx
Max Horsten
Bob Maas
Tijs Muller
Rutger Sanders
>> Afdeling 4
Gemengd 21eJanneke Schreurs ©
Jorie Post
Caroline Ziekemeijer
Marco Baas
Rick Vervaart
Mark Boeken
>> Afdeling 6
Gemengd 34eRob Langermans ©
Wouter Matthieu
Sanne Vlieks
Niki van Doeveren
>> Afdeling 9
Gemengd 44eMarloes van de Ven ©
Odette Arnouts
Francis Christiaans
Saskia Janssen
Florenzo Mol
Peter van de Wijngaard
Erik van de Ven
Peter van den Hout
Paul Römer
>> Afdeling 8
Heren 1HoofdklasseIvo Niessen ©
Mike van Velzen
Tim Gregoor
Dimitri Bracco Gartner
Laurens de Kort
Wouter Boeren
Paul de Kroon
>> Afdeling 5
Heren 2HoofdklassePaul de Kort ©
Armando Rodriques
Jef Stevens
Rick Marijnissen
>> Afdeling 4
Heren 32eWard Moerdijk ©
Niek Aarts
Koen Bastiaansen
Michiel Kleijne
Aalt Timmer
>> Afdeling 18
Heren 43eHerald Rentrop ©
Peter Jongkrijg
Thijs van Es
Jack de Lyon
Robert Fasting
Jean Pierre van den Broeck
>> Afdeling 14
Heren 54eJan Loonstijn ©
Robert-Jan Lemmens
Jelle Verwaijen
Youri Loonstijn
Jos Kaalen
>> Afdeling 1
Heren 64eMichael de Rooij ©
Francois Maten
Jeroen Plat
Rick Dingenouts
>> Afdeling 2
Heren 74eMaup van Noortwijk ©
Sjoerd van Gastel
Max Millenaar
Vincent van Susante
Bas Weinberg
Stef Leijten
Marnix Bakker
Joris Willemsen
>> Afdeling 3
Dames 12eMarijn Hogeveen ©
Jose de Graaf
Marloes Verheijen
Ineke van Keulen
Esther Reekers
>> Afdeling 10
Dames 23eMarloes Boogaard ©
Weng Jan Cheung
Danielle van den Heuvel
Linda van Iersel
Marjolein Roelants
Elzemieke Schouten
Arjette van Gorsel
>> Afdeling 13

Teams zondag district

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Gemengd 11eAlex Brandts ©
Bram Rothuizen
Jeroen Butterman
Karin de Kanter
Joan van der Horn
>> Afdeling 2
Gemengd 23eRonald Meulenberg ©
Lianne Gorissen
Sanne Sadee
Gonnie de Leeuw
Liselotte Wertenbroek
Hugo Zegwaard
Marcel Vos
Yann Guyader
>> Afdeling 6
Heren 12eCoert van Rhijn ©
Karim Thys
Arno Jansen
Fabian Boogaard
Wilfred Schipperen
Mark Habets
>> Afdeling 1
Heren 23eIvo Veerman ©
Etienne Budde
Michiel van Ham
Sicco Botman
Danny Linssen
Pietrick Hornstra
>> Afdeling 3

Teams zondag landelijk

TeamKlasseTeamledenUitslagen en standen
Dames 11eMarleen Flink ©
Laura Kloosterman
Genia Haighton
Annelot Schrauwen
Ester van Gorp
Melissa de Calafon
Keetie Bleijenberg
Sharon de Witte
>> Afdeling 4